שלום רב,
המועצה המקומית טורעאן חרטה על דגלה לפעול לשיפור ולשנות את איכות החיים בישוב, ופועלת במקצועיות על מנת לתת מענה בכל תחום, לכל מגוון האוכלוסיות בכפר בתקווה ליצור פסיפס חברתי ותרבותי עשיר.

אנו במועצה עובדים מזה שנים כדי לבסס את מעמדו של הכפר כחלק אינטגראלי מישובי הגליל שבצפון ולמשוך אליו את תושבי האזור על ידי יצירת היצע של שירותים,תעסוקה, מסחר, אקדמיה, הייטק, תיירות, תרבות ובידור. בנוסף לבניית מערך חינוכי ותרבותי למופת לתלמידי הכפר.

צמיחתה ופיתוח השירותים הקיימים בכפר מהווים בסיס עתידי לפיתוח וצמיחה בשלל תחומים כגון: בריאות, חינוך, תרבות ופנאי, חיי חברה ואף בתחום הכלכלה והמסחר.

ראייה זו תביא לעידוד יוזמות כלכליות, הן פרטיות והן ציבוריות, תבטיח את עתידו של הכפר כמקום שכיף לחיות ולגדל ילדים ומשפחה.

המועצה המקומית טורעאן עברה בשנים האחרונות מהפכה מבחינת מכלול השירותים המוצעים לתושבים ואנו דבקים במטרה והחזון שלנו עד אשר נצליח לממשם. אז נוכל להביט קדימה אל עידן חדש וטוב בו אנו כמועצה ניתן לתושבינו את כלל השירותים אשר אנו מחוייבים להם.

אתר האינטרנט, נועד לשרת  את כלל תושבי הכפר, כולנו תקווה שזוהי תחילתו של מהפך באיכות השירותים המוצעים לתושב ואיתו שינו סטיגמה ותפיסה אשר נוצרה בכפר, והחזרת אמון התושב במועצה ובכפר בכלל.

 

בכבוד רב,

רבחי דחלה

מנכ"ל המועצה המקומית

טבלת אנשי קשר - מנכ"ל המועצה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
רבחי דחלה מנכ"ל המועצה 074-7676203 [email protected] 
נסרין ח'טיב סעדי מזכירת מנכ"ל המעוצה 074-7676204 [email protected]